MATSALSBORD i teak med utdragsskivor. 1900-talets andra hälft.

414652. MATSALSBORD i teak med utdragsskivor. 1900-talets andra hälft.

Två utdragsskivor, Längd 47cm x2
Längd 135 cm
Bredd 85 cm
Höjd 75 cm.

Repor, märken , bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 135 cm
Bredd 85 cm
Höjd 75 cm.

Repor, märken , bruksslitage.

Antal besök: 1 487