ALPHONSE MUCHA. Efter. Affisch, "Medee", offsettryck, signerad i trycket.

4146319. ALPHONSE MUCHA. Efter. Affisch, "Medee", offsettryck, signerad i trycket.

Affisch efter original litografi av Alphonse Mucha från 1898.
140x50 cm.

Bruksskick, smärre kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

140x50 cm.

Antal besök: 219