STIG ALLAN. olja på duk, "stilleben" signerad.

414626. STIG ALLAN. olja på duk, "stilleben" signerad.

45 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 66 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 141