VERA FRISÉN. Landskap, skymning.

4145993. VERA FRISÉN. Landskap, skymning.

Olja på duk nedlagd på pappannå, 31x38,5 cm. Rammått 35x43 cm. Signerad Frisén.

Smärre slitage.

Vera Frisén (1910–1990)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Vera Frisén (1910–1990)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 1 512