BARSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

4145849. BARSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Grönmålat konstmaterial, fotstöd i järn, rund stoppad sits klädd i grön galon. Diam 50, höjd 80 cm.

Bruksslitage, rost, färgbortfall. Sitsarna med slitage, en mycket hårt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 431