FÅTÖLJER 1 par, 1900-tal.

FÅTÖLJER 1 par, 1900-tal.
414551. FÅTÖLJER 1 par, 1900-tal.

Längd 85cm
Bredd 60cm
Höjd 70cm.

Slitage ,behöver nytt tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85cm
Bredd 60cm
Höjd 70cm.

Slitage ,behöver nytt tyg.

Antal besök: 636