BROSCH, guld 18k, tidigt 1900-tal + NÅL med pärlor, guld 18k, 1904.

414519. BROSCH, guld 18k, tidigt 1900-tal + NÅL med pärlor, guld 18k, 1904.

Brosch, blomdekor, jugend, vikt 3,0 gram
Nål, B7= 1904, vikt 1,5 gram.
Bruttovikt = 4,5 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nål, B7= 1904, vikt 1,5 gram.
Bruttovikt = 4,5 gram.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 952