FICKUR, guld 14k, Lepine-ur, omärkt, nr 155338, 18-/1900-tal.

414515. FICKUR, guld 14k, Lepine-ur, omärkt, nr 155338, 18-/1900-tal.

Diameter 47 mm.
Bruttovikt 54 gram.

Slitage.
Glaset sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 47 mm.
Bruttovikt 54 gram.

Slitage.
Glaset sitter löst.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 083