MODEST CUIXART. Utan titel.

MODEST CUIXART. Utan titel.
4144831. MODEST CUIXART. Utan titel.

Litografi
Signerad och numrerad 24/99. En del av boken ”Setze artistes amb el mil.Lenari de Catalunya”, 1989
75,5x56 cm.

Liten skada på marginalen. Liten oxidation av papperet. På baksidan, små fläckar av fukt.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
75,5x56 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M02
Antal besök: 188