FLASKA och FILBUNKESKÅLAR, 5 delar, 1800-1900-tal.

41447. FLASKA och FILBUNKESKÅLAR, 5 delar, 1800-1900-tal.

Flaska märkt Gräddskummaren Quick, höjd ca 31 cm.
Filbunkeskålar, 4 st, diameter ca 23 cm.

Bruksslitage. Möjligtvis saknas korg till flaska.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 055