JOSÉ MANUEL BROTO. Utan titel.

4144770. JOSÉ MANUEL BROTO. Utan titel.

Litografi
Signerad och numrerad 24/99. En del av boken ”Setze artistes amb el mil.Lenari de Catalunya”, 1989
76x56 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
76x56 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M02
Antal besök: 183