RAFAEL BARTOLOZZI. Utan titel.

4144752. RAFAEL BARTOLOZZI. Utan titel.

Litografi
Signerad och numrerad 24/99. Angående boken ”Setze artistes amb el mil.Lenari de Catalunya”, 1989
76x56 cm.

Levande räv.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
76x56 cm.

Levande räv.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M02
Antal besök: 155