BORDSUPPSATSER, ett par, glas, 1900-tal.

41443. BORDSUPPSATSER, ett par, glas, 1900-tal.

Ben med spiral. Höjd ca 50 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 753