KERAMIK, 6 delar, bl.a Gabriel.

4143968. KERAMIK, 6 delar, bl.a Gabriel.

Skålar 3 st, största mått, höjd ca 10 cm, diameter ca 16 cm
Figurin, höjd ca 12 cm
Fat, 2 st, ca 16 x 12 cm.

Krackelyrer
Glasyrsprickor
Fat med nagg, skador, sprickor.

Tema

Gabriel Burmeisters kvarlåtenskap, Timmernabben

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin, höjd ca 12 cm
Fat, 2 st, ca 16 x 12 cm.

Krackelyrer
Glasyrsprickor

Tema

Antal besök: 336