ALEXANDER TOLSTOY. Kvinna, olja duk, signerad A.Tolstoy, 1900-tal.

414395. ALEXANDER TOLSTOY. Kvinna, olja duk, signerad A.Tolstoy, 1900-tal.

Alexander Tolstoy (1895-1969).
Bildmått 63 x 53 cm.
Rammått 83 x 72 cm.
Belysning.

Slitage på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 63 x 53 cm.
Rammått 83 x 72 cm.
Belysning.

Slitage på ramen.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 048