ALBERT JOHANSSON. Figurer, litografi, numrerad 298/500, signerad.

414362. ALBERT JOHANSSON. Figurer, litografi, numrerad 298/500, signerad.

70 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Albert Johansson (1926–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Albert Johansson (1926–1998)

Antal besök: 866