JOSEP FERRÉ REVASCALL. Rosor.

JOSEP FERRÉ REVASCALL. Rosor.
4143443. JOSEP FERRÉ REVASCALL. Rosor.

Olja på duk
Signerad
59,5x72,5 cm.

Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
59,5x72,5 cm.

Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 709