JOSEP FERRÉ REVASCALL. ”Stilleben”.

4143437. JOSEP FERRÉ REVASCALL. ”Stilleben”.

Olja på duk
På baksidan, signerad, titeln och placerad i Reus
81 x 66 cm.

Markera på förgyllt trä. Riklig smuts på baksidan.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
81 x 66 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 397