HÖJDMÄTARE, flygplan, Typ C-14, USA.

4143409. HÖJDMÄTARE, flygplan, Typ C-14, USA.

Diameter ca 10, höjd 12 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad, inge funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 10, höjd 12 cm.

Antal besök: 226