FOLKE HARALD. "Lilla tvärgatan mot öster", olja på duk, signerad 1937.

414336. FOLKE HARALD. "Lilla tvärgatan mot öster", olja på duk, signerad 1937.

67 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 52 cm.

Antal besök: 3 581