MATBORD OCH 8 STOLAR, 1960-tal, valnöt.

414312. MATBORD OCH 8 STOLAR, 1960-tal, valnöt.

Matbord, längd 155 cm, höjd 73 cm, bredd 100 cm, skiva och ben i bonad valnöt.

Iläggsskivor, 2 st, bredd 55 cm

Stolar 8 st, höjd 81 cm, sittdjup 35 cm, klädsel i blå plysch, bonad valnöt.

Smärre bruksslitage, mindre repor på bord och iläggsskivor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 141