BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

414308. BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 77 cm, bredd 72 cm, bukig svängd modell i rokokostil med beslag av mässing, valnötsfanér med intarsia, stenskiva av röd marmor.

Bruksskick.
Skivan lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Skivan lös.

Antal besök: 1 071