MATS HÅDELL. Färglitografi, signerad samt numrerad 241/360.

414285. MATS HÅDELL. Färglitografi, signerad samt numrerad 241/360.

Bildyta 59 x 84 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 59 x 84 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 358