TAKLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft.

414235. TAKLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft.

Höjd 25 cm
Diameter 40 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm
Diameter 40 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 581