BARNSÄNG, trä, jugend, omkring sekelskiftet 18/1900.

414187. BARNSÄNG, trä, jugend, omkring sekelskiftet 18/1900.

Spjälor, obeliskformade stolpar. Längd 103, bredd 62 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 881