Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
JOHAN GUSTAF MARTIN. Bergslandskap med fors, olja på pannå, monogramsignerad.
414173. JOHAN GUSTAF MARTIN. Bergslandskap med fors, olja på pannå, monogramsignerad.
29 x 22 cm.
Smärre ramskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 22 cm.
Smärre ramskador.
Helsingborgs Auktionskammare
886