JOHAN GUSTAF MARTIN. Bergslandskap med fors, olja på pannå, monogramsignerad.

414173. JOHAN GUSTAF MARTIN. Bergslandskap med fors, olja på pannå, monogramsignerad.

29 x 22 cm.

Smärre ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 22 cm.

Smärre ramskador.

Antal besök: 948