SOCKERSKÅL samt SALTKAR, silver och kristall.

414164. SOCKERSKÅL samt SALTKAR, silver och kristall.

Sockerskål i form av en svan med överdel i silver, underdel i kristall, vingarna utfällbara, stämplad med kattfot och 835, längd 13 cm, höjd 13 cm.

Saltkar i form av en svan med överdel i silver, underdel i kristall, vingarna utfällbara, stämplad med kattfot och 835 samt F10=1980, längd 7 cm, höjd 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 660