TENNSTOP, tre st, 1700-tal.

TENNSTOP, tre st, 1700-tal.
4141537. TENNSTOP, tre st, 1700-tal.

Höjd ca 20 cm.

Ålderrelaterat slitage. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Antal besök: 225