PÄLSJACKA, mink/läder, 1900-tal.

4141391. PÄLSJACKA, mink/läder, 1900-tal.

Rygglängd ca 70, ärm innerlängd ca 38 cm
Uppskattad storlek 38.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppskattad storlek 38.

Bruksslitage.

Antal besök: 350