KNUT GRANE. Jazzparty, färglitografi, signerad Grane -79.

414120. KNUT GRANE. Jazzparty, färglitografi, signerad Grane -79.

13/200, ramstorlek 75 x 67 cm.

Knut Grane (1926–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Knut Grane (1926–2016)

Antal besök: 1 580