VERNER PANTON. STOL VERNER PANTON.

414106. VERNER PANTON. STOL VERNER PANTON.

Design: Verner Panton 1967 Hermann Miller Fehlbaum produktion från 1971 i polystyren, lila. Höjd ca. 83 cm (sitthöjd ca 43 cm).

Normala spår av slitage. Det finns repor från användning, samt en liten missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 107