SPEGEL MED KONSOLBORD, sent 1800-tal.

414103. SPEGEL MED KONSOLBORD, sent 1800-tal.

Spegel, ca. 170x80 cm. Konsolbord med stenskiva, längd ca. 81, bredd 37, höjd 78 cm.

Skador på överstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador på överstycke.

Antal besök: 966