MATBORD, björk, 1900-talets slut.

4140966. MATBORD, björk, 1900-talets slut.

Utdragbart. Längd ca 140. Bredd ca 94,5. Höjd ca 73 cm.

Iläggsskiva saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 258