SIDEBORD, 1940-tal.

SIDEBORD, 1940-tal.
414094. SIDEBORD, 1940-tal.

Invändig inredning med hyllor och lådor. Längd 186 cm Bredd 47 cm H 117 cm.

Bruksslitage. Repor förekommer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
414094. SIDEBORD, 1940-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 975