Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
BORDSSTAFFLI, förgylld mässing. 1800-tal.
414071. BORDSSTAFFLI, förgylld mässing. 1800-tal.
Höjd 43cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 43cm.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
1 126