VÄRJA, 1900-tal.

VÄRJA, 1900-tal.
414036. VÄRJA, 1900-tal.

Påminner delvis om norsk m/1957. Total längd ca 81 cm.

Slitage, troligen omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!
414036. VÄRJA, 1900-tal.

Slitage, troligen omarbetad.

Antal besök: 1 275