PERE CREIXAMS. Landskap.

PERE CREIXAMS. Landskap.
4140143. PERE CREIXAMS. Landskap.

Bläck och akvarell på papper
Signerad
28x40 cm.

Oxidation. Träram. Det har inte granskats utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Bläck och akvarell på papper
Signerad
28x40 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 245