Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TEXTIL, uppspänd på masonit, "Gobelin", Gocken Jobs, 1900-tal.
413990. TEXTIL, uppspänd på masonit, "Gobelin", Gocken Jobs, 1900-tal.
Storlek 139 x 96 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek 139 x 96 cm.
Bruksslitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 345