Oidentifierad konstnär, Etsning, Signerad.

4139438. Oidentifierad konstnär, Etsning, Signerad.

Signerad i vänstra hörnet delvis täckt av passpartout.
Signerad Otis Andersson i högra hörnet.

Bildmått 33x24 cm
Rammått 45,4x37 cm.

Gula prickar över hela bilden.
Något gulnad
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 33x24 cm
Rammått 45,4x37 cm.

Något gulnad
Bruksskick.

Antal besök: 195