BIBLAR, 2 st, läderband, 18-1900-tal.

413919. BIBLAR, 2 st, läderband, 18-1900-tal.

Luthers kyrkopostilla, tryckt 1870.
Illustrerad familjebibel, tryckt 1925.

Bruksslitage, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgångna.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 679