PÄR KOCK. Nakenstudie, rödkrita, signerad samt daterad -94.

413903. PÄR KOCK. Nakenstudie, rödkrita, signerad samt daterad -94.

Totalmått inkl ram 49,5 x 39,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 608