TAKKRONA, mässing, rokokostil, 6 st ljusarmar, 1900-talets andra fjärdedel.

413900. TAKKRONA, mässing, rokokostil, 6 st ljusarmar, 1900-talets andra fjärdedel.

Elektrifierad.
Totalhöjd 76 cm.
Diameter 52 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elektrifierad.
Totalhöjd 76 cm.
Diameter 52 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 371