LAMPFOT, art deco, 1930-tal.

LAMPFOT, art deco, 1930-tal.
41389. LAMPFOT, art deco, 1930-tal.

Björk/svärtad. Dekor med kula. Höjd på bild 132 cm. Ställbar höjd.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 831