BÖCKER, 3 st, om prinsessorna, 1900-talets andra fjärdedel.

413887. BÖCKER, 3 st, om prinsessorna, 1900-talets andra fjärdedel.

Hos småprinsessorna på Haga, tryckt 1942.
Prinsessornas ABC-bok, okänt tryckår.
Tre små sessor, tryckt 1940.

Hårt slitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre små sessor, tryckt 1940.

Hårt slitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 045