HYLLA, stringmodell, gummiklädd metallstomme/trä, 1960-tal.

413822. HYLLA, stringmodell, gummiklädd metallstomme/trä, 1960-tal.

Märkt Bjästa snickerifabrik.
6 st hyllplan, längd 78, djup 20 cm.
3 st metallgavlar, totalhöjd 76,5 cm.

Bruksslitage, fanérsläpp/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Bjästa snickerifabrik.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 625