BORDSLAMPA, glas, Monica Backström, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

413783. BORDSLAMPA, glas, Monica Backström, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt. I form av svamp. Brun glasmassa med polykrom dekor. Höjd 25 cm.

Bruksslitage, nagg vid fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 977