LEKSAK, mekanisk, tomte, 1900-tal.

4137458. LEKSAK, mekanisk, tomte, 1900-tal.

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage, går igång men går ej. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 151