EDVIN SÖDERSTRÖM. Ställande jakthund och älg. Olja på duk, signerad och daterad -38.

413742. EDVIN SÖDERSTRÖM. Ställande jakthund och älg. Olja på duk, signerad och daterad -38.

111 x 141 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

111 x 141 cm.

Antal besök: 1 402