Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS, glas, Paul Kedelv, Flygsfors, 1950-tal.
41373. VAS, glas, Paul Kedelv, Flygsfors, 1950-tal.
Höjd ca 46 cm.
Smärre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 46 cm.
Smärre nagg.
Gomér & Andersson Linköping
1 154