TOMTAR, 5 st, keramik, 1900-tal.

4137264. TOMTAR, 5 st, keramik, 1900-tal.

Höjd ca 11,5-13 cm.

Skav, mindre nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11,5-13 cm.

Skav, mindre nagg, sprickor.

Antal besök: 261